Portal Agenta Ubezpieczeniowego myDCU

 

 

DCU we współpracy z największymi na polskim rynku Towarzystwami Ubezpieczeń oraz dostawcą rozwiązania informatycznego,  firmą IIZI Services z Estonii, przygotowało dla swoich agentów Portal Agenta Ubezpieczeniowego myDCU.

 

 

Portal ten jest narzędziem www, za pomocą którego Agent może:

  • wykonać kalkulację ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych u wielu ubezpieczycieli przy jednokrotnym wprowadzeniu danych do systemu,
  • porównać składki i wystawić polisę do wykonanej kalkulacji, stworzyć  (lub zaimportować) własną bazę klientów, polis i kalkulacji ubezpieczeniowych,
  • system przypomni o konieczności odnowienia polis,
  • z systemu można wygenerować raporty sprzedażowe, rozliczyć prowizje.


 

Chcesz przetestować DEMO ONLINE?  

 

Funkcjonalność jest tak przygotowana, że pozwala na sprzedaż polis zarówno przez małe, jednoosobowe agencje, jak i dużych Partnerów ubezpieczeniowych posiadających setki agentów.  Wszystko to co dzisiaj agent musi wykonywać logując się do kilku rożnych portali ubezpieczycieli, można wykonać z jednego miejsca.

System już obsługuje ubezpieczenia komunikacyjne (AC/OC/ASS) w: AXA, PROAMA, BENEFIA, Link4, a w  przygotowaniu ubezpieczenia  innych towarzystw (komunikacyjne i majątkowe).

Jest to jedyne w Polsce tego typu rozwiązanie i nie ma go u konkurencji !!!

Jego unikalność polega także na tym, że jest to jedyna w Polsce instalacja, która korzysta z oficjalnych, wystawionych przez ubezpieczycieli tzw. web-serwisów.  Wszystkie operacje wykonywane przy ścisłej współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeń, przy posiadaniu ich zgód, dostępie do serwisów, podpisanych dokumentach o zachowaniu poufności.

Wdrażane rozwiązanie jest sprawdzone i z powodzeniem działa min. w krajach Europy takich jak: Estonia, Finlandia, Litwa, Łotwa i Czechy. Unikalną cechą Portalu myDCU jest to, że do prawidłowego działania wymaga jedynie integracji z Towarzystwami Ubezpieczeń. Łatwość integracji pozwala również na wprowadzenie do sprzedaży produktów ubezpieczeniowych niedostępnych w chwili obecnej na polskim rynku.

Portal dostępny jest bezpłatnie dla sieci agentów współpracujących z DCU.

 

 

 

Nasza lokalizacja

DCU

Powstańców Śląskich 64
53-333 WROCŁAW

 

Kontakt

Zadzwoń do nas:
Biuro: +48 71 311 9508
Helpdesk +48 71 338 5516

lub wyślij mail na adres:

 

Newsletter

Zamów subskrypcję i bądź z nami na bieżąco...