Biuro Obsługi Agenta

.

Witamy w Biurze Obsługi Agenta. Chętnie pomożemy Państwu w każdej ważnej dla Państwa sprawie.


Regionalni Dyrektorzy Sprzedaży

DYREKTOR SPRZEDAŻY
I ROZWOJU SIECI AGENCYJNEJ

REGION DOLNY ŚLĄSK
Agnieszka Czerniawska
tel. 786 114 119
a.czerniawska@mydcu.eu

 

REGION ZACHODNI
Małgorzata Jakubowska - Gdyra

tel. 575 117 224
m.jakubowska-gdyra@mydcu.eu

REGION CENTRALNY
Izabela Krzyk

tel. 786 112 118
i.krzyk@mydcu.eu

REGION PÓŁNOCNY
Monika Bilozor

tel. 534 809 492
m.bilozor@mydcu.eu

REGION KUJAWSKO-POMORSKI
Przemysław Tułodziecki

tel. 577 177 160
p.tulodziecki@mydcu.eu

REGION WSCHODNI
Zenon Łagowski

tel. 530 326 191
z.lagowski@mydcu.eu

 

REGION POŁUDNIOWY
Kamila Gogół-Kaczkowski

tel. 883 004 201
k.gogol-kaczkowski@mydcu.eu

REGION POŁUDNIOWY
Paweł Oczkowicz

tel. 786 118 114
p.oczkowicz@mydcu.eu

Współpraca z DCU

Dorota Garbal
Dyrektor Biura Zarządu
tel. 535 084 347
d.garbal@mydcu.eu

Helpdesk DCU (Dział Wsparcia Agenta)

71 338 5516
help@mydcu.eu

Łukasz Kiper
Manager Zespołu Wsparcia Agenta
tel. 786 114 118   l.kiper@mydcu.eu

ZESPÓŁ WSPARCIA AGENTA

Joanna Sentysz
Opiekun Agenta
tel. 535 952 667  j.sentysz@mydcu.eu

Monika Szpila
Opiekun Agenta
tel. 530 799 250   m.szpila@mydcu.eu

Dominika Szymonik
Opiekun Agenta
tel. 530 799 250  d.szymonik@mydcu.eu

Amanda Gaj
Opiekun Agenta
a.gaj@mydcu.eu

Ubezpieczenia Firmowe / Korporacyjne / Floty

Andrzej Lewandowski
Dyrektor Departamentu Ubezp. Firmowych
tel. 796 688 499
a.lewandowski@mydcu.eu

Ewelina Benisz
Specjalista ds. Ubezpieczeń Firmowych
tel. 796 110 114
e.benisz@mydcu.eu

Rozliczenia prowizyjne

Rozliczenia DCU Insurance Partner Sp. z o.o
Anna Pecko
Dyrektor Departamentu Rozliczeń
tel. 502 481 311
a.pecko@mydcu.eu

Rozliczenia DCU Sp. z o.o
Ewa Kowalczyk
St. Specjalista ds. Rozliczeń Prowizji
i Należności

tel. 502 376 188
e.kowalczyk@mydcu.eu

Rozliczenia należności

Rozliczenia: Euroins, PZU
Justyna Więckowska
Specjalista ds. Rozliczeń
tel. 507 175 508
j.wieckowska@mydcu.eu

Rozliczenia: Warta, Generali, Proama
Ewa Kowalczyk
St. Specjalista ds. Rozliczeń Prowizji
i Należności

tel. 502 376 188
e.kowalczyk@mydcu.eu

Rozliczenia: pozostałe towarzystwa
Anna Pecko
Dyrektor Departamentu Rozliczeń
tel. 502 481 311
a.pecko@mydcu.eu

Rejestracje OFWCA w KNF

Anna Jurczyk
Kierownik Działu Rejestracji
tel. 507 195 455
a.jurczyk@mydcu.eu

Agnieszka Ludjan-Swench
Specjalista ds. Rejestracji
tel. 507 195 455
a.ludjan@mydcu.eu

Aneta Górska
Specjalista ds. Rejestracji
tel. 507 195 455
a.gorska@mydcu.eu

Sabina Golec
Specjalista ds. Rejestracji
tel. 507 195 455
s.golec@mydcu.eu

Marketing / Szkolenia zawodowe

Klaudia Szymańska
Specjalista ds. Marketingu
tel. 790 558 658 k.szymanska@mydcu.eu

Umowy współpracy

Teresa Czyż
Specjalista ds. Umów
tel. 883 004 825    t.czyz@mydcu.eu

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do treści.
 

Nasza lokalizacja

DCU

Powstańców Śląskich 64
53-333 WROCŁAW

 

Kontakt

Zadzwoń do nas:
Biuro: +48 71 311 9508
Helpdesk +48 71 338 5516

lub wyślij mail na adres:

 

Newsletter

Zamów subskrypcję i bądź z nami na bieżąco...