Odkryj Lwów z DCU

 

DCU od wielu lat, dla współpracujących z nami Agentów, organizuje atrakcyjne i cieszące się dużą popularnością konkursy, promocje i niespodzianki. W tym roku dla najlepszych sprzedawców przygotowaliśmy wspólnie z TU:

 

 

wyjazd szkoleniowy do Lwowa, który odbędzie się w dniach 25-28 kwietnia.

Możemy więc liczyć na sporą dawkę wielkanocnego folkloru gdyż w tych właśnie dniach przypadają święta w obrządku prawosławnym. Zachęcamy do zapoznania się z planem wyjazdu.

 

 

 

25.04 (czwartek)

Nikogo nie trzeba przekonywać że Lwów to miasto magiczne. Stolica Galicji i Lodomerii, perła I-wszej Rzeczypospolitej, prawdziwie kresowe miasto II Rzeczypospolitej, najważniejszy ośrodek kultury ukraińskiej współcześnie. Po przyjeździe do hotelu wieczór spędzimy na zapoznaniu się z topografią miasta. Lwów jak każde prawdziwe miasto ma wiele tajemenic, skrytych przed przybyszami miejsc, klimatów które można poznać jedynie żyjąc w nim dłużej. Takie właśnie miejsca będziemy chcieli Państwu pokazać w trakcie tego wyjazdu.

5.00
17.00
19.00

wyjazd z Wrocławia, przejazd na Ukrainę
przyjazd do Lwowa, zakwaterowanie w Bank Hotel Art*****
kolacja powitalna w restauracji hotelowej SAFE

26.04 (piątek)

Piątkowe przedpołudnie spędzimy na poznaniu XIX—wiecznego Lwowa. Już nasz hotel będący dawną siedzibą C.K. Banku Austrii to interesująca realizacja z przełomu wieków. Jego prestiżową lokalizację potwierdzają sąsiadujące z nim budowle. Dawny Sejm Krajowy a obecnie siedziba Lwowskiego Uniwersytetu to jeden z symboli miasta.

Stojący natomiast obok dawnego banku gmach Kasyna Szlacheckiego to oszałamiająca wręcz manifestacja pozycji Lwowa jaką posiadał na początku XX wieku. Wały Hetmańskie oddzielają XIX-wieczne przedmieście Halickie od Starego Miasta którego tajemnice i zakamarki poznamy spacerując niespiesznym krokiem. Wieczorem zaś zasiądziemy w restauracji położonej na lwowskim rynku i nieco pobesiadujemy..

7.00- 9.00
10.00
14.00
15.00
20.00

śniadanie
spacer po Śródmieściu Lwowa
lunch w restauracji GVARA połączony z degustacją lwowskich nalewek
spacer po Starym Mieście
bankiet w restauracji Teatr Piwa PRAWDA

27.04 (sobota)

Na ten dzień przypada w Cerkwi Prawosławnej oraz Cerkwi Grekokatolickiej Wielka Sobota poprzedzająca Wielkanoc. To magiczny czas we Lwowie. Mieszkańcy miasta tłumnie odwiedzają wówczas cerkwie przepełnione magicznym czasem oczekiwania. W centrum Lwowa funkcjonuje także świąteczny jarmark. Wszystkim udziela się autentyczny, podniosły nastrój. I my w tym dniu poznamy nieco zwyczajów Wschodu. Dzień rozpoczniemy od spaceru po gigantycznym skansenie położonym na wzgórzach Roztocza. Popołudnie zarezerwowane jest na spacer po Starym Mieście i czas dla siebie. Dla chętnych i ambitnych będzie możliwość wejścia na Kopiec Unii Lubelskiej położony na Górze Zamkowej skąd rozpościera się niebagatelny widok na stary Lwów.

7.00 - 9.00
10.00
14.00
15.00
20.00

śniadanie
wycieczka do lwowskiego skansenu, warsztaty w podgrupach
lunch w restauracji Pidpilnyj Kindrat
spacer po Starym Mieście, czas wolny
bankiet w restauracji KUMPEL

28.04 (niedziela)

Ostatni dzień pobytu we Lwowie rozpoczniemy od pobytu na Cmentarzu Łyczakowskim oraz sąsiadującym z nim Cmentarzu Orląt Lwowskich. To miejsce, które jak w soczewce skupia w sobie ostatnie dwa stulecia historii miasta, Galicji a także szerzej patrząc Środkowej Europy.

7.00 - 9.00
10.00
11.00
13.00
23.00

śniadanie
wykwaterowanie z hotelu
zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego i Cmentarza Orląt
wyjazd do Polski
szacunkowy przyjazd do Wrocławia

 
 

Nasza lokalizacja

DCU

Powstańców Śląskich 64
53-333 WROCŁAW

 

Kontakt

Zadzwoń do nas:
Biuro: +48 71 311 9508
Helpdesk +48 71 338 5516

lub wyślij mail na adres:

 

Newsletter

Zamów subskrypcję i bądź z nami na bieżąco...