Strzegom Horse Trial 2018

 

Trzecia runda serii Pucharu Narodów w WKKW już za niecały miesiąc rozstrzygnie się na hipodromie w Morawie podczas zawodów LOTTO Strzegom Horse Trials. W klasyfikacji ogólnej, po turniejach we włoskim Vairano i brytyjskim Houghton Hall prowadzą Szwedzi.

Cykl Pucharu Narodów w WKKW, który w tym sezonie składa się z ośmiu imprez, wystartował w kwietniu we Włoszech. Strzegom będzie gospodarzem kolejnej, trzeciej rundy. Zwycięzców całego cyklu poznamy w połowie października, podczas zawodów w Boekelo w Holandii.

Po rozegranych w miniony weekend zawodach w Houghton Hall w pucharowym rankingu prowadzą Szwedzi, na drugim miejscu są ex aequo Francuzi oraz ubiegłoroczni zwycięzcy - Niemcy, na kolejnym drużyna ze Stanów Zjednoczonych.


Zapraszamy wszystkich Państwa wraz z rodzinami
do udziału w tym wydarzeniu klasy międzynarodowej.
Dla najlepszych agentów DCU posiadamy wejściówki VIP!


Strzegom Horse Trials to impreza nie tylko dla osób interesujących się sportami jeździeckimi. To również wielki Piknik rodzinny, na którym nie zabraknie atrakcji dla całej rodziny. To kilkanaście tysięcy widzów corocznie odwiedzających Hipodrom w Morawie koło Strzegomia oraz setki tysięcy widzów śledzących relacje telewizyjne i radiowe.

 

Zobacz galerię zdjęć z zeszłego roku:


 

PUCHAR NARODÓW

Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego nazywany w skrócie WKKW, wywodzi się z tradycji wojskowej, pierwsze takie zawody rozegrano w Paryżu w 1902r., od 1912 roku jest to konkurencja olimpijska. WKKW składa się z trzech prób: ujeżdżenia, crossu i skoków. Celem tych zawodów było zademonstrowanie zarówno zdolności, wytrzymałości i szybkości koni, jak również ich elegancji oraz zgrania konia z jeźdźcem.


Kompletny kalendarz Pucharu Narodów można sprawdzić na stronie organizatora.

 

   

 

JAK DOJECHAĆ?

Hipodrom im. 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich położony jest w miejscowości Morawa, około 5 km od Strzegomia, na Dolnym Śląsku.

Ma bardzo dobrą lokalizację komunikacyjną, leży na przecięciu tras Wrocław - Jelenia Góra i Wałbrzych – Legnica. Droga dojazdowa do hipodromu dochodzi bezpośrednio do drogi krajowej nr 5, co sprawia, że dojazd z Wrocławia autostradą zajmuje zaledwie pół godziny.

 

PROGRAM STRZEGOM HORSE TRIALS 2018

Czwartek / Thursday, 28.06.2018
    Ujeżdżenie / Dressage

Piątek / Friday, 29.06.2018
    Ujeżdżenie / Dressage

Sobota / Saturnday, 30.06.2018
    Cross / Cross Country
   
Skoki
/ Jumping
    Ujeżdżenie / Dressage

Niedziela, 01.07.2018
    Cross / Cross Country
    Skoki / Show Jumping
    Ceremonia wręczenia nagród / Prize Giving Ceremony

 


 
 
 

Nasza lokalizacja

DCU

Powstańców Śląskich 64
53-333 WROCŁAW

 

Kontakt

Zadzwoń do nas:
Biuro: +48 71 311 9508
Helpdesk +48 71 338 5516

lub wyślij mail na adres:

 

Newsletter

Zamów subskrypcję i bądź z nami na bieżąco...