Strzegom Horse Trials 2019

 
 

LOTTO Strzegom Horse Trials znów idzie po rekord. Do startu w zawodach zgłoszono ponad 400 koni.

Na hipodromie w Morawie zobaczymy wielu wybitnych sportowców, w tym siedmiu zawodników z pierwszej 50-tki aktualnego rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej.

LOTTO Strzegom Horse Trials to największe i najwyższe rangą zawody w dyscyplinie Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego w Polsce. W ciągu czterech dni turnieju reprezentanci 19 krajów będą rywalizować w ośmiu konkursach międzynarodowych na wszystkich poziomach trudności, w tym w konkursie Pucharu Narodów. Wysoka lokata w klasyfikacji całego cyklu pucharowego, to szansa na awans do Igrzysk Olimpijskich w Tokio dla ekip, które nie mają jeszcze kwalifikacji.

 

Zapraszamy wszystkich Państwa wraz z rodzinami
do udziału w tym wydarzeniu klasy międzynarodowej.
Dla najlepszych agentów DCU posiadamy wejściówki VIP!


Strzegom Horse Trials to impreza nie tylko dla osób interesujących się sportami jeździeckimi. To również wielki Piknik rodzinny, na którym nie zabraknie atrakcji dla całej rodziny. To kilkanaście tysięcy widzów corocznie odwiedzających Hipodrom w Morawie koło Strzegomia oraz setki tysięcy widzów śledzących relacje telewizyjne i radiowe.

 

Zobacz galerię zdjęć z ubiegłych lat:


 

PUCHAR NARODÓW

Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego nazywany w skrócie WKKW, wywodzi się z tradycji wojskowej, pierwsze takie zawody rozegrano w Paryżu w 1902r., od 1912 roku jest to konkurencja olimpijska. WKKW składa się z trzech prób: ujeżdżenia, crossu i skoków. Celem tych zawodów było zademonstrowanie zarówno zdolności, wytrzymałości i szybkości koni, jak również ich elegancji oraz zgrania konia z jeźdźcem.


Kompletny kalendarz Pucharu Narodów można sprawdzić na stronie organizatora.

 

   

 

JAK DOJECHAĆ?

Hipodrom im. 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich położony jest w miejscowości Morawa, około 5 km od Strzegomia, na Dolnym Śląsku.

Ma bardzo dobrą lokalizację komunikacyjną, leży na przecięciu tras Wrocław - Jelenia Góra i Wałbrzych – Legnica. Droga dojazdowa do hipodromu dochodzi bezpośrednio do drogi krajowej nr 5, co sprawia, że dojazd z Wrocławia autostradą zajmuje zaledwie pół godziny.

 

PROGRAM STRZEGOM HORSE TRIALS 2019

Czwartek / Thursday, 27.06.2019
    Ujeżdżenie / Dressage

Piątek / Friday, 28.06.2019
    Ujeżdżenie / Dressage

Sobota / Saturnday, 29.06.2019
    Cross / Cross Country
   
Skoki
/ Jumping
   

Niedziela, 30.06.2019
    Cross / Cross Country
    Skoki / Show Jumping
    Ceremonia zakończenia i dekoracja zwycięzców nagród / Prize giving and closing ceremony

 


 
 
 

Nasza lokalizacja

DCU

Powstańców Śląskich 64
53-333 WROCŁAW

 

Kontakt

Zadzwoń do nas:
Biuro: +48 71 311 9508
Helpdesk +48 71 338 5516

lub wyślij mail na adres:

 

Newsletter

Zamów subskrypcję i bądź z nami na bieżąco...