Warta

Historia WARTY zaczyna się w 1920 r. w Poznaniu. W PRL-u WARTA jest „polskim oknem na świat”.

W latach 90-tych otwiera się szeroko na Klienta indywidualnego, a w 2012 staje członkiem międzynarodowej rodziny ubezpieczeniowej.

Obecnie Warta to jedna z największych firm w Polsce, lider rynku w kluczowych aspektach ważnych z punktu widzenia Klientów, takich jak np. profesjonalna sprzedaż, nowoczesne produkty, wyjątkowa obsługa, czy praktyczne wykorzystanie nowych technologii.

 

W 2019 roku obie spółki firmy – majątkowa i życiowa osiągnęły łącznie najwyższy wynik w historii działalności – niemal 700 mln zł zysku netto. Łącznie obie spółki zebrały w 2019 roku składkę w wysokości ponad 7 mld zł. Jej ubezpieczenia majątkowe ma ponad 5 mln Klientów, a życiowe ponad 1 mln. Obecnie, w swojej ofercie Warta posiada ponad 120 produktów, które Klientom oferuje 50 tysięcy sprzedawców. Zespół liczy łącznie 4 tysiące osób.
 

W swoje drugie stulecie Warta wchodzi jako nowoczesna, silna, wiarygodna finansowo firma ubezpieczeniowa, o utrwalonym wizerunku marki godnej zaufania.

Celem Warty jest dalsze umacnianie pozycji jako lidera rynku w kluczowych aspektach działania firmy ubezpieczeniowej, oferując wysokiej klasy produkty poprzez szeroką i profesjonalną sieć agentów oraz najwyższą jakość obsługi Klienta, dzięki pracy wyjątkowych pracowników i użytecznych technologii.

Już w 2021 r. wykonamy kolejny ważny krok i przeprowadzimy się do nowego biurowca – Warsaw UNIT przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie – co będzie symbolicznym krokiem wejścia Warty w kolejne, nowe stulecie.

Wysoką jakość oferty potwierdzają liczne nagrody, które Warta otrzymuje za swoje produkty oraz procesy. Co ważne, są to nagrody zarówno od klientów, jak i ekspertów rynkowych.

 

 

 

 

Nasza lokalizacja

DCU

Powstańców Śląskich 64
53-333 WROCŁAW

 

Kontakt

Zadzwoń do nas:
Biuro: +48 71 311 9508
Helpdesk +48 71 338 5516

lub wyślij mail na adres:

 

Newsletter

Zamów subskrypcję i bądź z nami na bieżąco...