Mapa

 

Szymon 21 września skończy 14 lat i tak jak jego rówieśnicy ma wiele planów na przyszłość. Szymek jest niesamowicie wrażliwym i uroczym nastolatkiem, nieprzeciętnie ciekawym świata oraz pełen talentów. Jego pasją jest malarstwo oraz kulinaria. Dzięki swojej wrażliwości znany jest z ogromnej miłości do zwierząt.

 

Szymon był aktywnym wolontariuszem, członkiem chóru szkolnego i kościelnego, a także początkującym "aktorem" teatru "Uśmiech" Miejskiego Domu Kultury w Radomiu. Kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego, podczas rutynowych badań usłyszał bolesna diagnozę - ostra białaczka limfoblastyczna! Szymon już 8 miesięcy walczy z białaczką, która niestety zatrzymała jego dotychczasowe pasje, a ciekawość świata ograniczyła do szpitalnego łóżka i dni pełnych niezbędnych, często ciężkich zabiegów, potrzebnych do zwalczenia choroby.

Na szczęście ma genialną opiekę w jednym z najlepszych szpitali - Dziecięcym Oddziale Klinicznym w Warszawie. Na ten moment nie wiemy jak długo potrwa leczenie to zależy od jego organizmu, lekarze mówią nawet o 2 latach.

 


Wyślij magnes

 

 

 

 

Nasza lokalizacja

DCU

Powstańców Śląskich 64
53-333 WROCŁAW

 

Kontakt

Zadzwoń do nas:
Biuro: +48 71 311 9508
Helpdesk +48 71 338 5516

lub wyślij mail na adres:

 

Newsletter

Zamów subskrypcję i bądź z nami na bieżąco...