Misja Sukces - Gala multiagentów PZU 2019

 

 

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, iż DCU kolejny rok z rzędu otrzymało prestiżowy tytuł Najbardziej Efektywnego Partnera PZU w roku 2019!

Nagrodę z rąk Dyrektora Biura Sprzedaży Multiagencyjnej i Brokerskiej Łukasza Heinowskiego odebrał Prezes Zarządu Ryszard Hołubniak.

Gala Multi PZU 2017

Tegoroczna Gala dla multiagentów PZU odbyła się w piątek 29 listopada 2019 roku w łódzkim hotelu Andel’s. W tym roku uczestniczyło w niej 300 pośredników, zarówno tych działających lokalnie jak i dużych multiagencji działających na terenie całej Polski.

Motto wydarzenia brzmiało „Misja Sukces”, a oprawa nawiązywała do filmów z Jamesem Bondem
Tym bardziej jesteśmy dumni z faktu, iż DCU trzeci już raz z rzędu znalazło się w gronie najlepszych partnerów największego polskiego ubezpieczyciela. 

 

Gala Multi PZU 2017Gala Multi PZU 2017Gala Multi PZU 2017Gala Multi PZU 2017

 

Gala PZU była również doskonałą okazją do osobistego poznania Elżbiety Häuser-Schöneich, która w ostatnim czasie dołączyła do zarządu PZU, przejmując odpowiedzialność za sprzedaż.

Zaskoczeniem natomiast była zapowiedź rozstania z PZU Łukasza Heinowskiego, który odpowiedzialny był za budowę kanału sprzedaży multiagencyjnej i brokerskiej. Jego następcą będzie Maciej Woliński, manager od wielu lat związany z PZU, któremu życzymy powodzenia i wytrwałości w realizacji celów.

Podsumowując mamy nadzieję, że współpraca pomiędzy DCU i PZU będzie w kolejnych latach notować równie dynamiczny rozwój jak w ostatnim czasie.

 

Z pozdrowieniami,
Zespół DCU

 
 

Nasza lokalizacja

DCU

Powstańców Śląskich 64
53-333 WROCŁAW

 

Kontakt

Zadzwoń do nas:
Biuro: +48 71 311 9508
Helpdesk +48 71 338 5516

lub wyślij mail na adres:

 

Newsletter

Zamów subskrypcję i bądź z nami na bieżąco...