15-lecie DCU
Szanowni Goście - Uczestnicy Jubileuszu 15-lecia powstania DCU.

Z ogromną radością i wdzięcznością dziękuję za Waszą obecność na Jubileuszu 15-lecia DCU.
Byliście częścią tego wyjątkowego wieczoru i wnieśliście swoją unikalną energię do naszej uroczystości.
Ale cóż znaczy choćby najpiękniejsza Gala bez pięknych ludzi? Bez Waszego wieloletniego wsparcia nie bylibyśmy w stanie osiągnąć sukcesu i zasłużyć na tę wyjątkową rocznicę.

Minęło już 15 lat, a w DCU czujemy, że nasza wspólna podróż dopiero się zaczyna i jesteśmy zaszczyceni, że mamy Was u boku. Liczymy na dalszą owocną współpracę i wspólne tworzenie przyszłości pełnej pozytywnych zmian.

Wyrażam swoją osobistą wdzięczność tym wszystkim, którzy wzięli udział w licytacji na rzecz Fundacji DCU i budowy Szkoły dla pigmejskich dzieci w Kamerunie.

Zebraliśmy 96 600 złotych, co oznacza, że szkoła powstanie, a my już możemy zbierać ekipę i planować wyjazd na jej otwarcie w styczniu 2024r.

Wiem, że wielu z Was nie miała szans w licytacji przedmiotów, a bardzo chciała wesprzeć nasze działania fundacyjne. Dla tych wszystkich przygotowaliśmy możliwość dokonywania drobnych wpłat i wspieranie budowy Szkoły dla pigmejskich dzieci w Kamerunie.
Wystarczy zeskanować QR kod i przekazać anonimowo choć symboliczną złotówkę. Wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone wyłącznie na ten cel i żadna wpłata nie zostanie zmarnowana.
 

 

 Oczywiście cały czas trwa również projekt „Adoptuj Pigmejskie Dziecko”, który pomaga dzieciom

w wyrównywaniu ich szans edukacyjnych. Można „adoptować do edukacji” dziecko, a koszt to zaledwie 200 Euro/rok. Dla każdego z nas ta kwota nic nie zmieni w naszym życiu, ale życie dziecka zmieni diametralnie. Jeszcze raz w imieniu własnym, zarządu i całego DCU dziękuję za Waszą obecność.

Pod każdym względem było to niezapomniane spotkanie.
 

 

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć oraz filmu z Gali w Narodowym Forum Muzyki.
 

 

Dziękujemy.

 

Ryszard Hołubniak
Prezes Zarządu DCU

 

 

 

Nasza lokalizacja

DCU

Powstańców Śląskich 64
53-333 WROCŁAW

 

Kontakt

Zadzwoń do nas:
Biuro: +48 71 311 9508
Helpdesk +48 71 338 5516

lub wyślij mail na adres:

 

Newsletter

Zamów subskrypcję i bądź z nami na bieżąco...