Podróże DCU - Wyniki

 

CZAS NA FINAŁ KONKURSU

Po wielu miesiącach rywalizacji nadszedł czas wielkiego finału i ogłoszenia wyników. Kto wygrał w tej edycji "Podróży z DCU"? Kto wyjedzie z nami na niezapomniany wyjazd na narty w Wysokim Kaukazie?

Oto finałowa piętnastka!

 

1. POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE ARTUR MORAWSKI
2. MAKURAT UBEZPIECZENIA SPÓŁKA Z O. O.
3. UBEZPIECZENIA BEATA CZECH
4. ROBERT SZWAJKOWSKI RODA
5. AGENCJA UBEZPIECZENIOWA POL-INVEST EMILIA UMIASTOWSKA
6. ŁYCZAK MARTA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA KAR-MAR
7. SEGURO NORBERT WIELGO
8. RENATA STRYJAKIEWICZ
9. "BORO" UBEZPIECZENIA-FINANSE BOROWICZ ŁUKASZ
10. JOLANTA STĘPIEŃ AGENCJA UBEZPIECZENIOWA
11. PIK UBEZPIECZENIA KAROLINA URBAŃSKA
12. IDEAFAIRPLAY.PL ŁUKASZ KOPEĆ
13. GAMMA INSURANCE SP. Z O.O.
14. UBEZPIECZENIA MARIUSZ KOLUSZKO
15. MULTI UBEZPIECZENIA KOMPLEKS ARTUR PTAK 

Wszystkim laureatom pragniemy serdecznie pogratulować. Podczas wyjazdu w dniach od 5 do 12 lutego, oprócz obowiązkowych nart, mamy zamiar zwiedzić najciekawsze miejsca stolicy Gruzji, Tbilisi. Ponadto, poznamy tradycyjną kuchnię z tych regionów, a także zwiedzimy dolinę Mtkwari i twierdze Rabati w Achalciche, Chertwis oraz Ananuri, a także prawosławny monastyr Jvari z VI w. umieszczony na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

W 2015 roku, naszych najlepszych Partnerów zabraliśmy na wycieczkę do Rumunii i Węgier, dając początek cyklowi podróżniczemu o nazwie "Odkrywaj z DCU nieznane zakątki Europy". Przez tydzień przemierzaliśmy najciekawsze zakątki kraju zamieszkanego przez potomków Rzymian oraz degustowaliśmy wina z najznamienitszych tokajskich winnic. W ostatnich dwóch latach pandemia nieco pokrzyżowała nasze plany wyjazdowe. Nie zamierzamy jednak całkiem rezygnować z "Podróży z DCU" i w tym roku, dochowując wszelkich standardów epidemiologicznych wyruszamy na narty do Gruzji!

Nasz pobyt w Gruzji rozpoczniemy od poznania jej stolicy,Tbilisi. Położona na Jedwabnym Szlaku największa metropolia Kaukazu jest miastem o wielu twarzach.


TBILISI

Stare Miasto pamiętające oblężenie Arabów z VII wieku, perska dzielnica siarkowych łaźni czy też wczesnośredniowieczne gruzińskie świątynie to tylko początek atrakcji jakie oferuje to miasto. Nasz hotel położony jest na lewym brzegu Mtkwari, w dzielnicy europejskiej stworzonej w czasach carskiej Rosji. Nad nią wznosi się wzgórze katedralne z siedzibą gruzińskiego katolikosa.

 
WARDZIA, SKALNE MIASTO

Region Samcche - Dżawachetia położony na południu kraju,w pobliżu granicy z Armenią. Łącznikiem pomiędzy stołecznym regionem Kartli a południowymi zboczami Małego Kaukazu jest dolina Mtkwari, która w okolicy słynnego uzdrowiska Bordżomi przełamuje się przez góry tworząc pradawny szlak handlowy prowadzący do ormiańskiego Ani, jeziora Wan i na Bliski Wschód.
Podró
żując w górę jej nurtu dotrzemy do niesamowitego skalnego miasta Wardzia założonego w XII wieku przez królów gruzińskich
.

 
MCCHETA

W drodze na Wysoki Kaukaz zatrzymamy się w Mccheta, pierwszej stolicy Iberii (Gruzji). Nim jednak
zobaczymy to urokliwe miasteczko odwiedzimy monastyr Jvari, jedno z arcydzieł architektury sakralnej z VI w. Jvari stanowi pierwowzór gruzińskiej architektury sakralnej na planie kopułowo-krzyżowym. Ze wzgórza rozpościera się pocztówkowy widok na złączenie rzek Mtkwari oraz Aragwi, a także na samą Mcchetę, w której skupimy się na słynnej katedrze Svetitskhoveli.

Jadąc Gruzińską Drogą Wojenną w kierunku Wysokiego Kaukazu do Gudauri poznamy także niezwykle intrygujący zespół twierdzy Ananuri położonej w górnej części doliny Aragwi.

 

GUDAURI

Gudauri to zdecydowanie najlepszy ośrodek narciarki w Gruzji, jeden z nielicznych tej klasy położonych na Wysokim Kaukazie.

Ca
łkowita długość tras zjazdowych to ponad 57 km, a średnia pokrywa śnieżna wynosi tutaj 2,5m. Najniższy punkt trasy narciarskiej leży na wysokości 2050m, najwyższy aż 3250m n.p.m.

W drugim dniu pobytu
pojedziemy po południu na wycieczkę Gruzińską Drogą Wojenną, która przez przełęcz Dżwari doprowadzi nas do Stepancmindy
.

 Pojedźmy tam i odkryjmy nieznane klimaty...

PARTNERZY KONKURSU:

 
 

Nasza lokalizacja

DCU

Powstańców Śląskich 64
53-333 WROCŁAW

 

Kontakt

Zadzwoń do nas:
Biuro: +48 71 311 9508
Helpdesk +48 71 338 5516

lub wyślij mail na adres:

 

Newsletter

Zamów subskrypcję i bądź z nami na bieżąco...